O projektu nauc.cz

|

NAUC.cz je nová, revoluční aplikace, se kterou je pořádání Vašich školení mnohem snadnější a efektivnější. Aplikace má velmi jednoduché a intuitivní rozhraní a funguje přímo ve Vašem prohlížeči, díky tomu můžete svá školení spravovat opravdu odkudkoliv.

Co získáte používáním NAUC.cz?

NAUC.cz Vám pomůže s veškerou prací související s přípravou školení. Vašim zákazníkům pak nabídne chytrou aplikaci, kde se mohou přihlašovat na vaše školení. Všichni účastníci tak mají potřebné informace o školení a materiály k probírané látce přehledně na jednom místě. Každý zákazník má možnost jednoduše kontaktovat pořadatele přímo prostřednictvím NAUC.cz a stejně snadno může komunikovat s ostatními účastníky školení.

O své zákazníky se tak můžete starat i po skončení školení – informovat je o novém školení, využívat slevy na školení, zkrátka s nimi být v kontaktu. Funkce jako automatická fakturace, generování prezenčních listin nebo možnost nechat si automaticky vypisovat školení přímo do vašich stránek jsou samozřejmostí.

NAUC.cz tedy znamená méně administrativní práce a usnadnění organizace školení pro pořadatele a moderní, přívětivý systém přihlašování pro Vaše zákazníky.

Je NAUC.cz pro mě?

NAUC.cz pomáhá jak jednotlivcům, kteří pořádají své nezávislé odborné školení, tak i větším firmám a společnostem, které si pomocí NAUC.cz mohou najít cestu k novým zákazníkům.

Pomáháme se více zaměřit na samotná školení, než na zdlouhavou organizaci a často mravenčí administrativní práci. Pokud potřebujete efektivně řešit agendu se stávajícími zákazníky a nebaví vás neustále ztrácet čas opakujícím se úkoly a papírováním, pak jste to právě Vy, komu můžeme pomoci.

Jednoduše řečeno, NAUC.cz je aplikace, která Vám zpříjemní a značně zredukuje práci, kterou s organizací školení máte.

Malá ukázka části drátěného modelu aplikace

Kdo za tím vším stojí?

Za aplikací NAUC.cz stojí společnost Strongraven s.r.o., konkrétně Marek Aufart a Jan Kovařík. Marek se stará o vývoj a nepřetržitý chod aplikace, Jan má na starosti grafickou stránku aplikace s ohledem na její použitelnost a jednoduchost.

Mimo nás dva na projektu pracuje řada externistů, které zaměstnáváme na specifické úkoly v případech, kdy se na to sami necítíme a právě díky tomu jsme schopni dosáhnout vynikající kvality v každé části projektu.

Našim cílem je využít všechny dosavadní zkušenosti, které jsme získali během posledních let našeho podnikání a vytvořit aplikaci, která bude našim klientům – lektorům, firmám nebo agenturám, pomáhat každý den s veškerou administrativou spojenou s vedením a správou školení.

Kdy bylo NAUC.cz spuštěno?

NAUC.cz se nyní nachází ve stavu veřejná beta, kdy aplikace připravená na ostré použití, ale kdy ji také ještě ve větší míře přizpůsobujeme požadavkům klientů.
Pro veřejnost bylo NAUC.cz spuštěno v úterý 1. května 2012.

Chcete se na něco zeptat?

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, případně můžeme diskutovat přímo tady v komentářích pod článkem.

Komentáře nejsou povoleny.